Proje Danışmanlığı

Proje Danışmanlığı

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 
project-m.png

Proje Danışmanlığı Nedir ?


Proje danışmanlığı
, belirli bir projenin hedef ve amaçlarına ulaşıp bitirilmesi için kaynakların planlanması, organize edilmesi, tedarik edilmesi ve yönetilmesi disiplininin proje ekibine aktarılmasıdır. Projeler belirli özgün hedef ve amaçlara ulaşmak amaçlı uygulanır, genellikle kurum içerisinde faydalı bir değişim getirmek ya da kuruma değer katmak içindir. Proje yöneticisi belli başlı unsurlara sahip olmalıdır;
Bu unsurların başında uzmanlık, deneyim ve profesyonellik gelmektedir. Proje danışmanlığı, çok geniş bir alanı kapsayan hizmet dallarıyla, işletmelerin yaşadıkları sorunların çözümü için rekabet avantajı yakalama, karlılık artırma ve dünyadaki değişimlere ayak uydurma konularında yardımcı olmaktadır.

Kurumunuzun, stratejilerini belirleyerek yol göstererek sektör ve rakipler hakkında güncel bilgileri sunarak, personelin eğitimini temin ederek, motivasyonunu sağlayarak, gerektiğinde işletme içindeki sistemleri kurarak, olası sorunları ve çözüm yollarını göstererek destek oluyoruz.

Süreç Yönetimi

Aşamalar halinde yönetimsel enstrümanları hayata geçiriyoruz, Operasyonel süreçlerin planlaması, dönem sonu faliyetleri içeren raporlamalar, veri ambarlarının oluşturulması, verilerin analizlenmesi ve iş analitiğinin organizasyonca ortak payda da kabülünün sağlanması.

Bakım ve Destek

Yönetimsel enstrümanların değişen ve gelişen dunyaya ayak uydurabilmesi için bakım hizmetlerini sürdürüyoruz, personelin ihtiyacı olan süreş ve araç eğitimlerini veriyoruz.

Değişim ve Proje

Kurum operasyonel hedeflerine yönelik, davranışları ve düşünme şekillerini personellerinin yetkinlikleri doğrultusunda yeniden uyumlu hale getirereksürdürülebilir değişimlerde size destek oluyoruz. Operasyonel olarak görülmeyen fakat belirli dönemlerde belirli süreli projelerinizi zaman,kapsam,maliyet ve risk açısından en optimum düzeyde ele alıyoruz.

Risk Yönetimi

Operasyonel ve yönetimsel süreç analizleri ile riskleri belirleyerek yönetilebilir mekanizmaları sizin için hazırlıyoruz, önlenebilir, kaçınılabilir, transfer edilebilir ve kabul edilebilir riskler ile her adımda operasyonel güvenliğin huzurunu hissetmenizi sağlıyoruz.
logo.png
İş hayatında edindiğimiz deneyim ve bilgileri bu platformda paylaşıyoruz. 2016 yılından bu yana, alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile çalışırken eğlenmenin keyfini sürüyoruz.

Hızlı

Kordinasyonu mükemmelleştirmiş ekip,

Doğru

Mevzuat doğrultusunda hazırlanmış hareket planı,

Güçlü

Gücünü beraber çalışmaktan alan ekip,

Görsel

Operasyonu görsel olarak izleme olanağı,

Yeni Nesil Danışmanlık !

HAKKIMIZDA

İş hayatında edindiğimiz deneyim ve bilgileri bu platformda paylaşıyoruz. 2016 yılından bu yana, alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile çalışırken eğlenmenin keyfini sürüyoruz.

DESTEK HATTI

Ara