Teknoloji Danışmanlığı

Teknoloji Danışmanlığı

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 
yazilim.png

Teknoloji Danışmanlığı Nedir ?


Teknoloji danışmanlığı
, kuruluşunuzun yazılım ve donanımsal ihtiyaçlarını analiz ederek verimliliğinizi arttıracak yeni teknolojileri bünyenize entegre etme noktasında destek oluyoruz. Ayrıca BT politikalarınızın oluşturulmasında sistem izleme ve bakımlarının takibi konusunda da hep destekciniz oluyoruz.

Ekibimiz sizden aldığı bilgiler doğrultusunda uzmanlıklarını, deneyimlerini ve profesyonellik bakış açılarını sizin için kullanacaklardır. Danışmanlık hizmetini aşağıdaki alt başlıklarda toparlayabiliriz;

  • Proje Danışmanlığı
  • Uygulama Danışmanlığı
  • Sistem Altyapı Danışmanlığı
  • Veri Merkezi Danışmanlığı
  • Ağ ve Güvenlik Danışmanlığı
  • Web Sayfası Danışmanlığı
  • Kurumsal Tasarım Danışmanlığı
  • BT İşletme Modeli Danışmanlığı

Kurumunuzun, stratejilerini belirleyerek yol göstererek sektör ve rakipler hakkında güncel bilgileri sunarak, personelin eğitimini temin ederek, motivasyonunu sağlayarak, gerektiğinde işletme içindeki sistemleri kurarak, olası sorunları ve çözüm yollarını göstererek destek oluyoruz.

Süreç Yönetimi

Aşamalar halinde yönetimsel enstrümanları hayata geçiriyoruz, Operasyonel süreçlerin planlaması, dönem sonu faliyetleri içeren raporlamalar, veri ambarlarının oluşturulması, verilerin analizlenmesi ve iş analitiğinin organizasyonca ortak payda da kabülünün sağlanması.

Bakım ve Destek

Yönetimsel enstrümanların değişen ve gelişen dunyaya ayak uydurabilmesi için bakım hizmetlerini sürdürüyoruz, personelin ihtiyacı olan süreş ve araç eğitimlerini veriyoruz.

Değişim ve Proje

Kurum operasyonel hedeflerine yönelik, davranışları ve düşünme şekillerini personellerinin yetkinlikleri doğrultusunda yeniden uyumlu hale getirereksürdürülebilir değişimlerde size destek oluyoruz. Operasyonel olarak görülmeyen fakat belirli dönemlerde belirli süreli projelerinizi zaman,kapsam,maliyet ve risk açısından en optimum düzeyde ele alıyoruz.

Risk Yönetimi

Operasyonel ve yönetimsel süreç analizleri ile riskleri belirleyerek yönetilebilir mekanizmaları sizin için hazırlıyoruz, önlenebilir, kaçınılabilir, transfer edilebilir ve kabul edilebilir riskler ile her adımda operasyonel güvenliğin huzurunu hissetmenizi sağlıyoruz.
logo.png
İş hayatında edindiğimiz deneyim ve bilgileri bu platformda paylaşıyoruz. 2016 yılından bu yana, alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile çalışırken eğlenmenin keyfini sürüyoruz.

Hızlı

Kordinasyonu mükemmelleştirmiş ekip,

Doğru

Mevzuat doğrultusunda hazırlanmış hareket planı,

Güçlü

Gücünü beraber çalışmaktan alan ekip,

Görsel

Operasyonu görsel olarak izleme olanağı,

Yeni Nesil Danışmanlık !

HAKKIMIZDA

İş hayatında edindiğimiz deneyim ve bilgileri bu platformda paylaşıyoruz. 2016 yılından bu yana, alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile çalışırken eğlenmenin keyfini sürüyoruz.

DESTEK HATTI

Ara