Yönetim Danışmanlığı

Yönetim Danışmanlığı

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 
yonetim.png

Yönetim Danışmanlığı Nedir ?

 

Yönetim danışmanlığı, yöneticilere analiz yapma ve uygulamalı problemleri çözme, başarılı yönetim uygulamalarını bir işletmeden diğerine transfer etmede yardım eden profesyonel bir hizmet olarak tanımlanabilir.


Günümüzde pek çok işletme farklı nedenlerden ötürü danışmanlık hizmeti almaya yönelmektedir. Bu nedenlerin başında teknolojideki gelişmeler ve küreselleşmenin etkisiyle güçleşen rekabet şartları gelmektedir. Danışmanlık hizmeti veren firmaların projelerinin başarı ile sonuçlanması ve müşterilerinin aldıkları hizmetten memnun kalmaları için gereken unsurlar bulunmaktadır. 

Bu unsurların başında uzmanlık, deneyim ve profesyonellik gelmektedir. Yönetim danışmanlığı, çok geniş bir alanı kapsayan hizmet dallarıyla, işletmelerin yaşadıkları sorunların çözümü için rekabet avantajı yakalama, karlılık artırma ve dünyadaki değişimlere ayak uydurma konularında yardımcı olmaktadır.

Kurumunuzun, stratejilerini belirleyerek yol göstererek sektör ve rakipler hakkında güncel bilgileri sunarak, personelin eğitimini temin ederek, motivasyonunu sağlayarak, gerektiğinde işletme içindeki sistemleri kurarak, olası sorunları ve çözüm yollarını göstererek destek oluyoruz.

Süreç Yönetimi

Aşamalar halinde yönetimsel enstrümanları hayata geçiriyoruz, Operasyonel süreçlerin planlaması, dönem sonu faliyetleri içeren raporlamalar, veri ambarlarının oluşturulması, verilerin analizlenmesi ve iş analitiğinin organizasyonca ortak payda da kabülünün sağlanması.

Bakım ve Destek

Yönetimsel enstrümanların değişen ve gelişen dunyaya ayak uydurabilmesi için bakım hizmetlerini sürdürüyoruz, personelin ihtiyacı olan süreş ve araç eğitimlerini veriyoruz.

Değişim ve Proje

Kurum operasyonel hedeflerine yönelik, davranışları ve düşünme şekillerini personellerinin yetkinlikleri doğrultusunda yeniden uyumlu hale getirereksürdürülebilir değişimlerde size destek oluyoruz. Operasyonel olarak görülmeyen fakat belirli dönemlerde belirli süreli projelerinizi zaman,kapsam,maliyet ve risk açısından en optimum düzeyde ele alıyoruz.

Risk Yönetimi

Operasyonel ve yönetimsel süreç analizleri ile riskleri belirleyerek yönetilebilir mekanizmaları sizin için hazırlıyoruz, önlenebilir, kaçınılabilir, transfer edilebilir ve kabul edilebilir riskler ile her adımda operasyonel güvenliğin huzurunu hissetmenizi sağlıyoruz.
logo.png
İş hayatında edindiğimiz deneyim ve bilgileri bu platformda paylaşıyoruz. 2016 yılından bu yana, alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile çalışırken eğlenmenin keyfini sürüyoruz.

Hızlı

Kordinasyonu mükemmelleştirmiş ekip,

Doğru

Mevzuat doğrultusunda hazırlanmış hareket planı,

Güçlü

Gücünü beraber çalışmaktan alan ekip,

Görsel

Operasyonu görsel olarak izleme olanağı,

Yeni Nesil Danışmanlık !

HAKKIMIZDA

İş hayatında edindiğimiz deneyim ve bilgileri bu platformda paylaşıyoruz. 2016 yılından bu yana, alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile çalışırken eğlenmenin keyfini sürüyoruz.

DESTEK HATTI

Ara